Lennar Jirlow färglitografi

167985

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Vännerna kring trädgårdsbordet", signerad L Jirlow, HC, färglitografi, 46x64 cm

Gulnad, med dedikation

Lennar Jirlow färglitografi

Budhistorik (20 bud)
618599
5 200
618182
5 000
618381
5 000
618182
4 800
618380
4 600

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.