Väggkonsoler

167984

VÄGGKONSOLER, 1 par, omkring 1900, bronserat och förgyllt trä, höjd 34, 30x19 cm

Smärre skador

Diverse

Väggkonsoler

Budhistorik (10 bud)
616330
615487
610729
610729
700
610360
650

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.