Oidentifierad konstnär oljemålning

167981

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustmotiv med båtar, bär signatur, olja på duk, 44x70 cm

Krackeleringar, färgbortfall

Konst, Måleri

Budhistorik (45 bud)
620111
11 000
620112
10 500
620111
9 800
620110
9 600
620107
9 400

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.