Harald Lindberg färglitografi

167978

LINDBERG, Harald (1904-1976): Röda klippor, signerad och numrerad Harald Lindberg, 118/300, färglitografi, 33x39 cm

Harald Lindberg färglitografi

Budhistorik (1 bud)

613200
2013-01-31 16:14:17

2013-02-04 kl 13:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.