Golvlampor 1800-talets slut

167959

GOLVLAMPOR, 1 par, 1800-talets slut, i form av soldater, metall på stensockel, vardera höjd ca 88 cm

Glaskupor med skador

Belysning, Golvlampor

Golvlampor 1800-talets slut

Budhistorik (30 bud)
614977
17 500
614418
17 000
614976
17 000
614418
14 000
614975
13 500

Slutpris SEK:
17 500
1 689 EUR, 1 918 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.