Nils Carlstedt oljemålning

167958

CARLSTEDT, Nils (1898-1980): Stilleben, signerad och daterad Nils Carlstedt 1924, olja på duk, stämpel på spännram a tergo kopia efter orginal i Nationalmuseum, 100x127 cm

Konst, Måleri

Nils Carlstedt oljemålning

Budhistorik (6 bud)
618629
618301
500
618300
450
618174
616565

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.