Karl Axel Pehrson färglitografi

167957

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad K. A. Pehrson -82, PT, färglitografi, 65x47,5 cm

Budhistorik (16 bud)
618339
2 800
618172
2 600
618336
2 400
618172
617987
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.