Lars Theodor Billing oljemålning

167955

BILLING, Lars Theodor (1817-1892): Skogslandskap med jänta, signerad LT Billing, olja på duk, 53x80 cm

Dubblerad

Konst, Måleri

Budhistorik (8 bud)
618471
618232
618231
1 300
618230
616851

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.