Hylla Pilaster John Kandell för Källemo

167951

HYLLA, "Pilaster", brännmärkt, John Kandell för Källemo, formgiven 1989, björk natur, höjd 205, 20x22 cm

Baksidan med rester av murbruk, slitage och brännskador

Budhistorik (14 bud)
622942
622941
622940
1 900
622939
1 800
622884
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.