Bokskåp 1800-tal

167943

BOKSKÅP, 2-delat, 1800-talets slut, valnöt, höjd 190, 80x49 cm, nyckel finns

Bokskåp 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
617945
8 800
615842
8 600
615842
8 400
614412
8 200
614412
8 000

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.