Rullklaffsekretär 1800-tal

167941

RULLKLAFFSEKRETÄR, 1800-tal, mahogny, höjd 122, 112x53 cm

Dragring saknas, fanérskador, sprickor, lösa delar medföljer, senare beslag

Rullklaffsekretär 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
616682
616681
3 400
615576
2 600
615550
2 400
615364

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.