Toilettebyrå 1800-talets slut

167937

TOILETTEBYRÅ, 1800-talets slut, valnöt, höjd 190, 85x45 cm

Dekorelement saknas, listdelar saknas, fanérskador, nycklar saknas

Toilettebyrå 1800-talets slut

Budhistorik (7 bud)
613195
900
616561
850
613195
700
616560
650
613195
500

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.