Hugo B Nilsson oljemålning

167935

NILSSON, B. Hugo (född1913): Norrländskt landskap, sign. B Nilsson Hugo, otydligt daterad, olja på duk, 38x46 cm

Litet färgbortfall

Konst, Måleri

Hugo B Nilsson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

617559
2013-02-03 18:51:28

2013-02-04 kl 19:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.