Brasskärm 1800-tal

167932

BRASSKÄRM, 1800-tal, bemålad plåt, polykrom dekor av blommor, höjd 124, bredd 66 cm

Skador, slitage

Diverse

Brasskärm 1800-tal

Budhistorik (25 bud)
612597
617483
1 900
612597
1 800
616909
1 700
612597
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.