Joakim Allgulander litografi

167928

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Land", signerad Joakim Allgulander, 3/210, färglitografi, 34x76 cm, ramstorlek 48x86 cm

löst smuts under glas

Joakim Allgulander litografi

Budhistorik (26 bud)
618937
1 900
618934
1 800
618927
1 700
618921
1 600
618926

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.