Bokskåp nyrenässans

167926

BOKSKÅP, 2-delat, 1800-talets slut, nyrenässans, valnöt, höjd 215, 100x41 cm, nyckel finns

Smärre fanérskador och sprickor

Bokskåp nyrenässans

Budhistorik (26 bud)
617764
8 600
617860
8 400
617764
8 200
617805
8 200
617764
8 000

Slutpris SEK:
8 600
824 EUR, 968 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.