Petter Thoen serigrafi

167922

THOEN, Petter (född 1943): "I can make men into nice people. Can You?", signerad och numrerad P Thoen 35/46, färgserigrafi, bladstorlek 31x43 cm

Petter Thoen serigrafi
Budhistorik (10 bud)
618868
750
618829
700
618669
650
617563
600
618668
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.