Einar Rosén oljemålning

167919

ROSÉN, Einar (1910-1998): Träd i landskap, signerad och daterad Einar Rosén 47, olja på duk, 46x68 cm

Konst, Måleri

Einar Rosén oljemålning

Budhistorik (1 bud)

618307
2013-02-04 09:52:22

2013-02-05 kl 15:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.