Cecilia Haupt grafiskt blad

167917

HAUPT, Cecilia (född 1972): "Längtans landskap", signerad Cecilia Haupt, numrerad 23/150, gicleetryck, bladstorlek 36x30 cm

Cecilia Haupt grafiskt blad

Budhistorik (16 bud)
620041
1 300
620037
612502
611640
612499

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.