Cecilia Haupt olja

167912

HAUPT, Cecilia (född 1972): Himmel, signerad Cecilia Haupt, olja på duk, 23,5x30 cm

Konst, Måleri

Cecilia Haupt olja

Budhistorik (13 bud)
618142
615996
1 900
617790
1 800
615996
1 700
611578
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.