Cecilia Haupt olja

167911

HAUPT, Cecilia (född 1972): Landskap, signerad Cecilia Haupt atergo, olja på trä, 10x15 cm

Konst, Måleri

Cecilia Haupt olja

Budhistorik (21 bud)
620022
2 800
620020
2 600
620019
2 400
620018
618141

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.