Cecilia Haupt olja

167910

HAUPT, Cecilia (född 1972): Landskap, signerad Cecilia Haupt atergo, olja på trä, 10x15 cm

Konst, Måleri

Cecilia Haupt olja

Budhistorik (14 bud)
618836
2 600
618002
2 400
612117
610584
610584
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.