Alexander Langlet akvarell

167909

LANGLET, Alexander (1870-1953): Motiv med hästar, signerad Langlet, akvarell, 29x42 cm

Konst, Måleri

Alexander Langlet akvarell

Budhistorik (10 bud)
619999
700
619709
650
619136
600
619708
600
619136
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.