John Ivar Berg akryl

167908

BERG, John Ivar (1916-2003): Utomjordingar, monogramsignerad och daterad JIB 97, akryl på duk, 98x76 cm

Konst, Måleri

John Ivar Berg akryl

Budhistorik (8 bud)
618813
600
618783
550
615504
500
618782
500
615504
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.