John Ivar Berg oljemålning

167904

BERG, John Ivar (1916-2003): Dans, monogramsignerad och daterad JIB 74, olja på duk, 67x90 cm

Konst, Måleri

John Ivar Berg oljemålning

Budhistorik (21 bud)
617654
1 600
614742
617653
1 400
614742
617652

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.