Anders Zorn etsning

167902

ZORN, Anders (1860-1920): "Vicke", 1918, signerad Zorn, etsning, 19,8x29,7 cm, Hjert & Hjert 166; oramad

Gulander och fläckar

Anders Zorn etsning

Budhistorik (10 bud)
617878
2 800
617874
2 600
617864
2 400
615803
609336

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.