Pojke oljemålning

167899

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Pojke, olja på duk, 29x21 cm

Konst, Måleri

Pojke oljemålning

Budhistorik (18 bud)
618724
615240
618723
615240
950
618722
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.