Lennart Rodhe oljemålning

167897

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, olja på pannå, 15,5x22 cm

Konst, Måleri

Lennart Rodhe oljemålning

Budhistorik (10 bud)
613771
3 200
607936
613770
2 800
607936
2 600
613769
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.