Nils Stenqvist oljemålning

167896

STENQVIST, Nils G (1934-2005): "Skogstriangel", monogramsignerad NGS, daterad 2001 a tergo, olja på duk, 42,5x54,5 cm

Konst, Måleri

Nils Stenqvist oljemålning

Budhistorik (3 bud)

616587
1 400
615460
608340
750

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.