Roland Svensson färglitografi

167884

SVENSSON, Roland (1910-2003): Hamnmotiv med segelbåtar, signerad Roland S, färglitografi, 281/310, 35x26 cm

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (6 bud)
617602
500
617555
450
615459
617554
615459

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.