Olle Bonnier färglitografi

167883

BONNIER, Olle, (född 1925): Komposition, signerad och Olle Bonnier, 246/310, färglitografi, 34x49 cm

Olle Bonnier färglitografi
Budhistorik (3 bud)

607942
611888
607942

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.