Einar Jolin färglitografi

167882

JOLIN, Einar (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad Einar Jolin, 10/200, färglitografi, 36x44 cm

Einar Jolin färglitografi
Budhistorik (10 bud)
617902
617858
615883
1 900
613747
1 800
615876
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.