Peter Dahl färglitografi

167881

DAHL, Peter (född 1934): Landskap med sjö, signerad, färglitografi, 28x41 cm

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (2 bud)

617689
608866

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.