Primus Mortimer Pettersson akvarell

167867

PETTERSSON, Primus Mortimer (1895-1975): Stadsmotiv vid vattendrag, signerad PRP, akvarell, 30x40 cm

Hanteringsveck

Konst, Måleri

Budhistorik (15 bud)
618085
608852
1 400
608852
612497
608852

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.