Lennart Rodhe färglitografi

167854

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1970, 45/260, färglitografi, 45x47 cm

Lennart Rodhe färglitografi

Budhistorik (2 bud)

615827
611638

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.