Stolar Sverige ek

167853

STOLAR, 4 st., Sverige 1940/50-tal, ek, sitsarna klädda i svart skinn, höjd 88 cm

Mindre slitage

Stolar Sverige ek

Budhistorik (25 bud)
616294
9 000
616293
8 800
616144
8 600
616291
8 600
616144
8 400

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.