Roland Kempe oljemålning

167848

KEMPE, Roland (1907-1991): "Gitarrspelaren", signerad och daterad Kempe -49, olja på duk, 117x89 cm
Etikettmärkt a tergo från utställning på Moderna museét (1983)

Konst, Måleri

Roland Kempe oljemålning

Budhistorik (6 bud)
618079
3 400
618072
3 200
617193
617191
2 800
609229
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.