Reinhold Ljunggren litografier

167846

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 4 st, Från Slottet till Slussen, signerade och numrerade 280/310, färglitografier, ca 28x39 cm vardera, ramade

Budhistorik (25 bud)
618109
3 800
618104
3 600
618095
3 400
618101
3 400
618095
3 200

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.