Skrivbord mahogny

167845

SKRIVBORD, mahogny, troligen David Rosén, höjd 75,162x81, nyckel finns
Proveniens: inköpt på NK av direktör J A Moberg

Ytskador

Skrivbord mahogny

Budhistorik (14 bud)
616272
2 400
616267
616049
616258
1 900
616049
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.