Harry Wichmann olja

167800

WICHMANN, Harry (1916-1993): "Sjöfågel på strömmen", signerad och daterad Wichmann -68, olja på pannå, 19,5x12 cm

Konst, Måleri

Harry Wichmann olja

Budhistorik (7 bud)
617587
1 700
615802
1 600
615580
615580
1 300
608879

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.