Harry Wichmann oljor

167793

WICHMANN, Harry (1916-1993): (2) Modell med gul hatt, Flicka med blomster, signerade och daterade Wichmann -76 och -74, olja på pannå, 16,5x12 resp 16x16 cm

Konst, Måleri

Harry Wichmann oljor

Budhistorik (19 bud)
617642
2 400
617368
616757
616623
1 900
615593
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.