Graciela Rodo Boulanger

167790

RODO BOULANGER, Graciela (f.1935): "Au coutri ā chevall", signerad G. Rodo Boulanger, 1976, XXVIII/L, färgetsning, 49x64 cm

Graciela Rodo Boulanger

Budhistorik (2 bud)

617569
617273

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.