Robert Högfeldt akvarell

167788

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Flirt, signerad R. Högfeldt, akvarell, 23x32 cm

Konst, Måleri

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (7 bud)
616967
613618
2 800
612704
2 400
611378
609238

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.