Bengt Fransson olja

167784

FRANSSON, Bengt (född 1935): Caféinteriör, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 16x20 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson olja

Budhistorik (31 bud)
619636
3 400
619959
3 200
619636
619956
2 800
619636
2 400

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.