Ragnar Lindén oljemålning

167783

LINDÉN, Ragnar (1919-93): Stilleben, signerad och daterad Ragnar Lindén 1981, olja på pannå, 53x35,5 cm

Konst, Måleri

Ragnar Lindén oljemålning

Budhistorik (44 bud)
616389
17 500
616387
17 000
616381
16 500
616030
16 000
616380
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 677 EUR, 1 969 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.