Bengt Fransson olja

167782

FRANSSON, Bengt (född 1935): Strandflanörer, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 15x21 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson olja

Budhistorik (28 bud)
618105
2 600
618649
2 400
618105
618440
618105
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.