Bengt Fransson olja

167774

FRANSSON, Bengt (född 1935): Caféinteriör, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 26x21 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson olja

Budhistorik (18 bud)
618647
2 600
618646
2 400
618645
618644
618643
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.