Bengt Fransson olja

167770

FRANSSON, Bengt (född 1935): Caféinteriör, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 34x26 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson olja

Budhistorik (19 bud)
616434
3 200
616409
615848
2 800
615232
2 600
610825
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.