Pär Gunnar Thelander färgetsning

167769

THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): " Komposition med päron", signerad P. G. Thelander, 106/110, färgetsning, 24,5x30 cm

Budhistorik (15 bud)
617488
616767
616767
1 900
616759
1 800
616759
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.