Richard Ryan färglitografi

167768

RYAN, Richard (född 1974): "Red dress" ur Manhattan in fashion, signerad Ryan, HC 28/30, färgserigrafi, 48x62 cm

Richard Ryan färglitografi
Budhistorik (6 bud)
613611
1 400
613047
1 300
609320
613045
609320

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.